АНЕКДОТ ПО-УКРАЇНСЬКИ. - Сторінка 3 - Форум
MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Форум » <<РОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНИХ ФОРУМІВ>> » 山 НАРОДНИЙ ФОРУМ 山 » АНЕКДОТ ПО-УКРАЇНСЬКИ. (Чули кльовий анектот?Мерщій пишіть сюди, поділіться усмінкою)
АНЕКДОТ ПО-УКРАЇНСЬКИ.
berehДата: Четвер, 31.Грудень.2009, 00:24 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Статус: Offline
У даній темі ПРАВИЛА ФОРУМА є максимально лояльними і "прозорими". Адже всі повинні розуміти що таке гумор і те що жарти не слід "брати близько до серця"!

Проте прохання до користувачів не "перегинати палку", лояльність не означає вседозволеність і правила не скасовуються у даній темі. Жодне правило не скасоване!!! ПАМЯТАЙТЕ!!!

BEREH

berehДата: Четвер, 03.Червень.2010, 07:19 | Повідомлення # 21
Адміністратор
Русин на могилі сина: - Чи я тебе не народив, чи я тебе не годував, чи я тебе до університету не відпустив, чи я тобі грошей не відсилав!? А ти приїхав, i що ти мені сказав : "Здравствуйтє, папа!"

BEREH

berehДата: Четвер, 03.Червень.2010, 07:24 | Повідомлення # 22
Адміністратор
Зловили українські партизани НКВД-иста і ведуть командирові на допит. Командир: -- Скажіть, де сховано ваш архів і касу. Перекладач: -- Скажите, где спрятаны ваши архив и каса. Москаль: -- Все скажу, только не пытайте. Перекладач: -- Москаль сказав, що не скаже і тортурів не боїться

BEREH

WODAДата: Субота, 02.Квітень.2011, 22:32 | Повідомлення # 23
Чотовий
Група: Провірені
Їде Янукович з водієм на мерседесі по селу. І тут на дорогу вискакує
свиня, ну вони її задавили. Янукович виходить з машини і говорить
водію:

- Слухай, на 100 баксів, йди в село, знайди господаря свині, вибачся і віддай гроші.

Чекає він годину, дві. Тут з'являється водій. П'яний в чіп.

Янукович:

- Ти що так нажерся?

- Та я поклав свиню в мішок, пішов на центр села і говорю, я водій
Януковича, я убив цю свиню! І тут мені все як давай наливати.

Вода-да-да....

Форум » <<РОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНИХ ФОРУМІВ>> » 山 НАРОДНИЙ ФОРУМ 山 » АНЕКДОТ ПО-УКРАЇНСЬКИ. (Чули кльовий анектот?Мерщій пишіть сюди, поділіться усмінкою)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Сайт управляється системою uCoz