MENU

Слухати радіо онлайн ( Online )Радіостанція "СІД-FM” перша комерцiйна радiостанцiя Волинi.
Ефірна частота – 102,4 МГц
Потужність передавача — 100 Вт
Зона постійного впевненого прийому – Луцьк та радіус 30 км.
Формат – сучасна популярна та рок-музика наших днів та найкращі хіти 80–90-х років XX століття (якісна поп та рок-музика, сучасна танцювальна музика, частково – сучасний рок та альтернатива). Особлива ставка - на україномовну музику, яка становить 1/2 частину ефіру.


Радіо ОНЛАЙН.fm
Радіо ОНЛАЙН.fm працює у різних стилях, кожен з який має свій канал. Ми вам пропонуємо наступні канали Радіо ОНЛАЙН.fm:
1)Український ROK

Канал Ukrainian Rock відкриє для тебе світ рок-музики, яка зроблена на просторах України. В кожній композиції відверті почуття і вибух справжніх емоцій виконавців, які творять в Україні для кожного з нас. Український рок унікальний! Він увібрав в себе сучасні світові тенденції року в усіх його проявах. Ти почуєш independent, punk, rock-n-roll, alternative, folk. Нам є чим пишатися! Українські рокери варті твоєї уваги.Познайомся з тими, кого ще не знаєш і насолоджуйся вже знайомою музикою. У нас немає форматів і перешкод для справжньої творчості! Занурюйся у світ української рок-музики та сповни кожну мить свого життя енергетичними нотами безперервного драйву!


2) Ukrainian POP

Українська популярна музика багата на колорити. Відчуй їх на каналі Ukrainian Pop! Всі композиції в плей-лісті складають єдину історію популярної музики в Україні. Тут є сусідами естрадні пісні і танцювальні треки, поп-рок і модерн. Ця палітра вражає музичністю, душевною лірикою і різнобарвними мелодіями.

3) Music Motors

Український продюсерський центр «Music Motors» - це багатофункціональна компанія, що працює в сферах шоу-бізнесу і організації подій з 2005 року.
На сьогоднішній день «Music Motors» продюcує такі колективи: Потап і Настя Каменських, Група XS, Дует KREM’L, Влад Цветаєв, Гоголь Моголь, екзотичний сольний проект Жаклін, R’N’B виконавець Тамерлан.
"Радіо UA"-Перше Мережеве Українське Радіо
Нова українська онлайн станція, що активно розвивається. Ефір рясно заливають українські хіти, що добірно розбавленні мовно-музичними проектами. Наша концепція - популяризація кращих та вибраних українських композицій та виведення їх на конкурентний ринок сучасного шоу-бізнесу.
Наша мета - донести до Вас якісну, добірну українську музику та подарувати вам ненавязливу насолоду від прослуховування нашої станції. Ми завжди поруч - на роботі, вдома, на відпочинку.

Історія радіостанції "ЗАХІДНИЙ ПОЛЮС” розпочалася у далекому 1995 році.
Саме в той день на частоті 104,3 МГц в FM-діапазоні зазвучали позивні улюбленого радіо івано-франківців.
"Західний полюс" живе у ритмі рідного міста і закликає усіх робити так само і не забувати прописних істин:
Україна - твоя земля. Івано-Франківськ - твоє місто. "Західний полюс" - твоє радіо! ;)


click here)

ТИСА - FM

Тиса FM - Ужгородська державна радіостанція (структурний підрозділ Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії). Існує з 30.04.2006 (мовлення в Ужгороді на частоті 103.0 МГц). Мовлення через сателіт веде з 1.09.2006 у тестовому режимі, регулярно - з 13.12.2006. У 2007 році станція розпочала ефірне мовлення у Рахові, Міжгір'ї, Хусті та Великому Березному.
В ефірі лунає музичний нон-стоп (перевага надається якісним взірцям сучасної музики з невеликим ухилом в сторону альтернативи) та авторські передачі, в тому числі мовами національних меншин (угорською, словацькою, німецькою, румунською). Станція співпрацює із столичною синдикейшн-компанією "ФДР Радіоцентр" та "Німецькою хвилею".
"УХ-радіо
«Українська хвиля». Рік заснування – 1997.
УХ радіо 101.1FM– перша україномовнакомерційна ефірна радіостанція в Україні. Тернопільське радіо. В ефірі лише українська пісня. Покриття охоплює західну частину Галичини, в яку входять Тернопільта районні центри: Збараж, Підволочиськ, Гусятин, Чортків, Бучач, Козова, Бережани, Зборів, Ланівці. На Ухрадіо можна почути тернопільські та галицькі новии, багато українського автентичного гумору та сатири.
Формат: Ukrainian National TOP 100. Українська сучасна музика.
«УХ» представляє тернопільських виконавців та лише українську пісню.Радіо "ВИСОКИЙ ВАЛ” орієнтується на українську класику.
Це некомерційне радіо з оригінальним музично-інформаційним наповненням можна слухати у стереорежимі на швидкості всього 32 кбіт/с, тобто на швидкості звичайного dial-up-з’єднання через телефонну лінію.
(FM-діапазон 102.4 МГц)
Некомерційні проекти Радіо "Високий Вал" неможливі без Вашої підтримки!
Наші рахунки
WebMoney для меценатів: Z385128076083 (долл.), E152204935075 (євро), U213082221862 (грн.).
Радіо «Високий Вал» орієнтується на українську та світову музичну класику, сучасну музику українських та чернігівських авторів.Сайт управляється системою uCoz