MENU
Головна » 2012 » Лютий » 23 » 23 лютого - свято окупантів. 29 січня - свято мужності і відваги захисників України.
21:39
23 лютого - свято окупантів. 29 січня - свято мужності і відваги захисників України.

  Навіщо українці святкують 23 "февраля”? Що це за свято? День захисника Вітчизни? Якого захисника і чиєї Вітчизни? Я спостерігав за тим як мої знайомі,друзі і всі підряд вітають один одного з цим "святом”… Я питав у них що вони святкують, вони святкують свято чоловіка…Тіпа як у жінок 8 березня так і у чоловіків. Коли я питав чому саме 23-го, сказали так прийнято, традиція типу. Я питав чи знає хоч хтось походження цієї традиції. Ніхто не знає..Навіть старші чоловіки, як мій батько.. Не знають… А святкують невідомо що. 

1918 року 23 лютого – день створення "Рабоче-Крестьянской Красной Армии”…Коріння цього свята сягає саме цієї події. 

Це день створення армії, яка терерозувала Україну десятиліттями. Ця армія знищувала найвідданіших народу та нації українців, і не лише їх… Ця армія знищувала цивільне населення як в роки революції та боротьби за українські землі, так і в роки сумнозвісних голодоморів (їх ми знаємо три), і в ході ведення Другої світової війни, і по її завершенню… В рядах цієї армії гинули наші діди, яких посилали в безглузді,не продумані криваві атаки, гинули наші батьки, яких посилали в Афганістан помирати не відомо за чиї інтереси, але аж ніяк не за Вітчизну!!! 

То чому ж МИ святкуєм це "свято” на державному рівні? Хочем свято справжнього чоловіка та захисника Батьківщини – української Батьківщини? Будь ласка: 

6 грудня – День Збройних сил України. В цей день 1240 – монголо-татарські війська на чолі з ханом Батиєм захопили, спалили та зруйнували Київ. Мешканці міста до останнього оборонялись, бої тривали на стінах, вулицях, в кожному будинку та кімнаті. Останні оборонці закрились в Десятинній церкві,яку монголи потім підпалили разом з людьми.Ось День захисника Вітчизни…. 

29 січня - Бій під Крутами. Це бій, що відбувся 29 (16) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною російською армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. У цьому бою 300 молодих студентів, більшість яких не мали й 18 ти років, показали воістину чоловічу мужність і незламний характер!

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалась покровительницею козацького війська,пізніше воїнів УПА. Це свято української зброї та справжніх захисників Батьківщини. Це свято наших предків-українців, які зі зброєю в руках захищали свободу та життя українського народу. 

Ось справжні свята, два свята Захисника УКРАЇНСЬКОЇ Вітчизни. А у вас 23 "февраля”? Тоді ви помилились країною!!!
Джерело http://mogranit.org.ua 

Переглядів: 1378 | Додав: bereh | Теги: 23-го лютого, Крути, більшовики, Україна, мерзота москальська | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz