MENU
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 4 5 6 7 »
Незважаючи на суспільне обурення, 5 травня 2010 р. біля нової будівлі Запорізького обласного комітету Комуністичної партії України було відкрито погруддя, яке зображає Йосифа Сталіна – керівника СРСР, визнаного українським судом винним у організації Голодомору 1932-33 рр. Й. Сталін також несе персональну відповідальність за організацію та проведення масових політичних репресій у 20-50-х роках ХХ ст., зокрема – за проведення «безбожних п’ятирічок», закриття і руйнування тисяч храмів, розстріли та ув’язнення сотень тисяч священиків і віруючих.

У якості керівника держави Сталін також несе особисту відповідальність за підтримку мілітаризації Німеччини у 30-х роках та за ініціативу підписання «Пакту Молотова-Рібентропа», який на час з вересня 1939 р. по червень 1941 р. перетворив СРСР на фактичного союзника нацис ... Читати дальше »
Переглядів: 1092 | Дата: 06.Травень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)


Івано-Франківська міська рада присвоїла звання "Почесного громадянина міста" лідерові ОУН Степану Бандері та Головнокомандуючому УПА Роману Шухевичу. 

Рішення про це міськрада прийняла у четвер на позачерговій сесії. За ухвалення рішення проголосували одноголосно всі 49 присутніх на сесії депутатів і міський голова Віктор Анушкевичус. 

Перед прийняттям цього рішення міськрада внесла зміни до статті 37 Статуту територіальної громади міста, а також ухвалила рішення про введення звання "Почесний громадянин міста Івано-Франківська".

Як повідомив на сесії секретар міськради Василь Бойчук, це рішення депутати прийняли на підставі  ... Читати дальше »

Переглядів: 1097 | Дата: 06.Травень.2010 | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (2)


Тернопільська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Тернополя» провіднику ОУН Степанові Бандері та головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу. 

За таке рішення, ініційоване партією "Наша Україна", проголосували усі тернопільські депутати. В рішенні зазначається, що "Степану Бандері – Герою України, провіднику ОУН та Роману Шухевичу – Герою України, головнокомандувачу УПА, генерал-хорунжому звання "Почесний громадянин міста Тернополя" присвоюється за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежність Української держави".  ... Читати дальше »

Переглядів: 1059 | Дата: 01.Травень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

А В УЖГОРОДІ ЗАЦВІЛА САКУРА!... 
Красиві рожеві квіти... 
Затишні старовинні вулички... 
Перші по справжньому теплі весняні дні...


Ужгородські історики розповідають, що сакура з’явилася у місті в період чеської доби – з 1919 по 1939 роки,  коли чеська влада активно вкладала кошти у розбудову мікрорайону Галагов (чеський центр міста).  Там зараз цих дерев найбільше. До того ж, цей мікрорайон був болотистою місцевістю, мав особливий мікроклімат, який не сприяв багатьом рослинам, тому тут вирішили висаджувати сакури. ... Читати дальше »
Переглядів: 1601 | Дата: 25.Квітень.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

ShuhevychОтже Донецький апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Донецького окружного адміністративного суду, який у свою чергу відмовив Соловйову у позові до Президента України Віктора Ющенка про відміну указу «Про надання Роману Шухевичу звання Герой України». З цього випливає, що у жовтні місяці минулого року Донецький окружний адміністративний суд прийняв рішення на користь Романа Шухевича, але змінилась влада, і вже Донецький апеляційний адміністративний суд приймає протилежне рішення. Все це робиться з великим порушенням закону:

по-перше – мене і мою сестру не залучають до судового провадження у якості   ... Читати дальше »

Переглядів: 1076 | Дата: 25.Квітень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

Чорноморський флот РФ
Чорноморський флот РФ

   22 квітня 2010 року на третьому пленарному  засіданні  31 сесії  Тернопільської обласної ради за ініціативи голови облради Олексія Кайди та фракції  ВО "Свобода"  у порядок денний було внесено звернення до Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України,  Служби Безпеки України з приводу підписаних Президентами України і Росії угод про нові терміни базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.  Депутати облради підтримали звернення.

Наводимо текст звернення повністю:

"Підписанням зрадницьких угод із Медведєвим Янукович розміняв посаду Президента незалежної України на місце керівника окупаційної адміністрації, що присягнув на вірність Москві.

Продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави – це планомірна здача національного суверенітету України на догоду кремлівським апетитам.

Війни, які Москва вела з Україною від початку  ... Читати дальше »

Переглядів: 1137 | Дата: 22.Квітень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

Робота російської розвідки на Донеччині і Закарпатті.

Тема втручання російської зовнішньої розвідки до «русинського питання» стає все більш актуальною для європейської преси. До Верховної ради України надійшло звернення від Закарпатської обласної ради з проханням зняти проект постанови про їхній розпуск. Цей проект з'явився внаслідок визнання Закарпатською обласною радою «русинів» окремою національністю та підтримкою сепаратиських заяв самопроголошених «соймів». В той же час у Донецьку досі функціонує Регіональна програма розвитку російської мови та культури на 2008-2011 роки, яка передбачає відкриття центру Фонду «Русский мир».

Цей фонд напряму повязаний з фінансуванням сепаратистів у Закарпатті. Жодний депутат Донецької обласної ради, який був розробником Програми не притягнений до відповідальності, так само, як і чиновники Управління освіти та науки Донецької обласної адміністрації.

Російською розвідкою в Україні ... Читати дальше »

Переглядів: 1309 | Дата: 06.Квітень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Кафедральний собор із 612 яєць зробили 

вихованці НВК «Престиж» з Ужгорода, їхні батьки та педагоги. Яйця, а точніше їх шкаралупи, збирали всім учнівсько-батьківським колективом, опісля фарбували і близько тижня складали. В даний час на писанковий собор можна подивитись в Кафедральному соборі УГКЦ, ... Читати дальше »

Переглядів: 1148 | Дата: 05.Квітень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

На Волині відбулись громадські слухання щодо впливу роботи білоруського кар’єру на Шацькі озера.

На жаль, слухання пройшли в формі наради за участю білоруських та українських вчених, без участі громадських організацій та загалом громадськості, в силу відсутності інформації про проведення слухань в засобах масової інформації. По суті, громадські слухання пройшли у формі перепалок між українською та білоруською сторонами.   ... Читати дальше »

Переглядів: 1613 | Дата: 26.Березень.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (3)


Не підтримувати ідею відміни Указу Президента України «Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України, з таким проханням звернулися до Президента України та до Конституційного суду України Хустська міська рада. Ініціатором рішення виступив Голова міста Хуст.

Окрім цього, під час ХІV сесії Хустської міської ради V скликання  від  10.03.2010 року, депутати, беручи до уваги заслуги Героя України Степана Бандери та очолюваної ним Організації Українських Націоналістів перед Україною, вагомий внесок ОУН в обороні Карпатської України, безпосередню участь у подіях Карпатської України Головного командира УПА, Героя України Романа Шухевича, з нагоди 71-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України, вирішили: «Присвоїти звання «Почесний громадянин м. Хуст» видатним діячам українського національно-визвольного руху, борцям за незалежність України: Героям України Степану Бандері та Роману Шухевичу (посмертно)».

На переконання депутатів, - «рішення Європарламенту не має жодного історичного й правового підґрунтя та базується на наклепі про так звану "співпрацю" ОУН з нацистською Німеччиною, яким свого часу комуністична пропаганда таврувала український національно-визвольний рух часів Другої світової війни», - у зверненні наголошують, - «Степан Бандера з початку липня 1941 року до жовтня 1944 року був в’язнем гітлерівського концентраційного табору Заксенгаузен, а двох його братів замордовано в іншому гітлерівському концтаборі Освєнцімі».  ... Читати дальше »

Переглядів: 1033 | Дата: 15.Березень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)


25 лютого 2010 року в приміщенні ВПУ №8 м. Стрий, з ініціативи практичного психолога цього закладу Федів Галини Михайлівни, відбулась молодіжна конференція-семінар на тему «Захистіть життя ненародженої дитини».


В заході взяли активну участь: лікар-гінеколог вищої категорії Горинь Мирон Григорович, директор Стрийського міського центру соціальних служб для сім'ї та молоді Думяк Леся Ігорівна та головний спеціаліст центру Налапша Мар'яна Іванівна. Присутні мали можливість почути доповідь на тему: «Погляд Церкви на проблематику аборту», яку виголосив о. диякон Тарас Костик, Голова Комісії у справах родини Стрийської Єпархії УГКЦ. Думку молоді озвучувала студентка ВПУ №8 Ольга Камінчик. Технічне забезпечення і наочні матеріали підготував викладач християнської етики ВПУ №8 Андрій Борсукевич.
джерело 
... Читати дальше »
Переглядів: 1279 | Дата: 02.Березень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

http://uartmart.com/img/pysanky/m/Opariy-2.jpg80-річна Галина Хоткевич, наймолодша донька українського письменника, музиканта й громадсько-політичного діяча Гната Хоткевича, померла у місті Гренобль у Франції минулої п’ятниці. Згідно із заповітом її прах буде змішаний із землею рідної садиби в селищі Високий під Харковом, а частка – із землею могили її матері – Платоніди Хоткевич, яка похована в Івано-Франківську.

   На початку 90-х років через майже 50 років вимушеної еміграції Галина Хоткевич вперше приїхала до України. І за цей час щороку бувала не тільки в Харкові, де народилася, а також і в Києві, і на Га ... Читати дальше »
Переглядів: 1119 | Дата: 02.Березень.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

17 лютого 2010 року Парламент Криму ухвалив рішення офіційно іменуватися російською мовою не Верховная Рада, а Верховный Совет. Як передає кореспондент УНІАН, це рішення сьогодні на засіданні підтримали 82 із 93 парламентаріїв, які брали участь в голосуванні. Всього в кримському парламенті 100 депутатів.

У зверненні до Верховної Ради України з проханням внести зміни до статті 136 Конституції країни, змінивши назву парламенту автономії ... Читати дальше »

Переглядів: 1126 | Дата: 17.Лютий.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)ДУМАЙ САМ...
ВИБИРАЙ З РОЗУМОМ!!!  •  Звернення Левка Лук’яненка до співвітчизників

    Шановні громадяни України!
        
    Боротьба за Україну триває. До влади знову намагаються прийти антиукраїнські, кримінальні сили. Ми з вами в 2004 році змогли відвернути загрозу перетворення України на олігархічно-бандитський заповідник. На жаль, минулі п’ять років не були роками здійснення наших надій, і Україні знову загрожує захоплення влади тими ж олігархічними силами.

    Партія регіонів вдруге ... Читати дальше »
Переглядів: 1276 | Дата: 05.Лютий.2010 | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (9)

портрет С.БандериПрезидент України Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України лідерові ОУН Степану Бандері. Про це Ющенко повідомив під час урочистостей, присвячених Дню Соборності України.

«Ухвалюю присвоїти звання Героя України з врученням ордена держави Степану Бандері», - повідомив Президент. Ющенко підкреслив, що це високе звання, згідно його указу, присвоєне Бандері за «відстоювання національної ідеї і боротьбу за незалежну українську державу».

Віктор Ющенко вручив нагороду внукові Героя - Степану Бандері, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляв ForUm, 18 грудня Глава держави Віктор Ющенко заявив, що лідер ОУН Степан Бандера гідний звання Героя УКРАЇНИ. Відповідаючи на запитання виборців у п'ятницю в Вінниці, чому Бандері не присвоєно звання Героя України, Ющенко ... Читати дальше »

Переглядів: 1570 | Дата: 22.Січень.2010 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (4)КАРТА УКРАЇНИ ПІСЛЯ ЗЛУКИ

Переглядів: 2484 | Дата: 22.Січень.2010 | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (2)

 16 грудня відбулося урочисте відкриття площі єпископа Андрея Бачинського в Ужгороді. Так віднині називатиметься територія перед Ужгородським греко-католицьким собором та єпископською резиденцією. В такий спосіб, за словами глави греко-католиків Закарпаття владики Мілана, наше місто віддало належну шану цьому визначному греко-католицькому церковному діячеві, публіцистові, просвітителеві. Саме він 1775 року переносить до Ужгорода єпархіальний осідок, робить собор кафедральним.

  На відкритті площі було сказано і про те, що незабаром тут, у єпископському скверику, буде встановлено пам’ятник єпископу Бачинському.

  Після цієї події у приміщенні каплиці Трьох святителів в Ужгородському замку відбулися Архієрейська Служба Божа та панахида (адже саме сюди, до замку, у 1778 році єпископ Андрей Бачинський переноси ... Читати дальше »
Переглядів: 1452 | Дата: 17.Грудень.2009 | Рейтинг: 4.5/4 | Коментарі (0)

Бійка на відкритті пам’ятника Леніну в КиєвіНапередодні ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ (ГОЛОДОМОРУ) комуністи вирішили позловтішатися над нащадками тих кого вони (їхня партія) вбили (приблизно 10 млн.чол. було заморено).
Сьогоднішня подія, це була наруга над мертвими, живими і не народженими українцями. Це плювок в саме серце, в саму душу народу! Відкрити відреставрований пам'ятник Леніну, одному з організаторів голодомору?..
 До такого могли додуматись тільки сатаністи-комуністи. Замість того щоб продовжити виконання за ... Читати дальше »
Переглядів: 1260 | Дата: 27.Листопад.2009 | Рейтинг: 4.0/3 | Коментарі (0)

         Як стало відомо від Ужгород.нет.уа 19 листопада відбулося судове засідання, у ході якого було ухвалене рішення про зміну запобіжного заходу щодо екс-керівника Ужгородського міського перинатального центру (пологового будинку) Володимира Симулика. Його вирішили звільнити з-під варти під заставу, яка склала 15 тисяч гривень. І це при тому, що персонал пологового ... Читати дальше »
Переглядів: 1259 | Дата: 23.Листопад.2009 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Україні ядерний статусІнформація про те, що українські військові і спецслужби після підписання стратегічно невигідної і помилкової Будапештської угоди «сховали» якусь мінімальну кількість боєприпасів і пускових установок у світові та вітчизняні ЗМІ просочується регулярно. Якщо скласти докупи ці розрізнені відомості, то можна стверджувати: тактичну ядерну зброю (ТЯО) з радіусом дії не більше 500 км у Міністерство оборони України таки має, пише видання Рупор.

Крім того, доти, доки наша країна зуміє налагодити самостійний цикл виробництва ядерної зброї, на що потрібно в кращому випадку від 1 до 2 років(за іншими оцінками — півроку), військово-політичні союзники в особі сателітів НАТО здатні будуть надати нам засоби ТЯО, запросто здатні подолати 500 км між Києвом і Москвою.

У № 15 (16) 14 — 20 квітня 2000 українського інформаційно-аналітичного тижневика « ... Читати дальше »

Переглядів: 1329 | Дата: 13.Листопад.2009 | Рейтинг: 4.0/2 | Коментарі (0)

грип

У НУНС пропонують через грип ввести надзвичайний стан у 5 областях.


Лілія Григорович, член комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, член Президії політради «Нашої України» переконана, що треба негайно вводити надзвичайний стан у п’яти областях України.


Про це вона заявила у коментарі сайту RAZOM.

«Сукупність показників, які ми маємо, - раптову, багаточисельну смерть хворих, різку динаміку кількості постраждалих від цієї епідемії, дає підстави для запровадження надзвичайного стану», - наголосила депутат.

«Ми вже маємо 16 смертей у Тернополі, 10 - у Львові, 6 - в Івано-Франківську. Є дані про поширення епідемії в інших областях, зокрема в Чернівецькій та Рівненській», - повідомила «нашоукраїнка».
 
Григорович нагад ... Читати дальше »

Переглядів: 1171 | Дата: 30.Жовтень.2009 | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

На Тернопільщині від невідомого грипу померло 7 людей. На Івано-Франківщині ситуація з епідемією наближається до Тернопільської.    ... Читати дальше »
Переглядів: 1187 | Дата: 27.Жовтень.2009 | Рейтинг: 3.0/1 | Коментарі (0)

Симулик ВасильВ Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання у справі головного лікаря Ужгородського пологового будинку Володимира Симулика.

Як повідомив UA-Reporter.com, Ужгородський суд розглядав питання про обрання запобіжного заходу для головного лікаря Ужгородського пологового будинку Володимира Симулика, який попався «на гарячому» при отриманні хабара. Суд вибрав запобіжним заходом утримання під вартою і відправив Симулика у слідчий ізолятор.

Кримінальну справу порушено за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара).

Прокуратура просить тих, кому відомі інші факти вимагання ... Читати дальше »

Переглядів: 1310 | Дата: 24.Жовтень.2009 | Рейтинг: 4.0/3 | Коментарі (0)

Бандера - наш герой, Покрова - наше свято!
Переглядів: 1281 | Дата: 14.Жовтень.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)


14 жовтня - день створення Української Повстанської Армії!
 Вшануймо наших Героїв!

Переглядів: 1537 | Дата: 08.Жовтень.2009 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (1)

У неділю, 4 жовтня 2009 р. з 12.00 до 18.00 год. на території Бережанського замку (районний центр у Тернопільській області)

ВІДБУЛОСЯ святкування з нагоди Всеукраїнського Дня туризму.

В цей день замок ніби повернувся у середньовічні часи і наповнився новим життям. Завдяки театралізованим діям, виставці картин, конкурсам і різноманітним розважальним  заходам.

Переглядів: 1689 | Дата: 06.Жовтень.2009 | Рейтинг: 4.8/4 | Коментарі (1)

В Києві встановили язичницького ідола. Це чи не перша спроба з часів Київської Русі відновлення язичницьких культів в Україні. 1021 рік тому князь Володимир ОХРЕСТИВ Русь-Україну і наказав знищити погансько-сатанинські ідоли, та на жаль теперішнім державним мужам бракує розуму щоб оберегти нашу Вкраїну і наш Нарід від поганського зла.
Більше інформує Протоієрей Сергій Ткачук м.Київ.

А от в Тернополі зовсім інша історія! Перуна забрали до міліції (фото) ... Читати дальше »
Переглядів: 3584 | Дата: 25.Вересень.2009 | Рейтинг: 4.3/15 | Коментарі (10)


      В ніч з 4 на 5 вересня  в м.Ужгороді була гроза. Та не сама гроза була чимось цікава, звичайна собі гроза. Куди більше роздумів після грози приніс ранок наступного дня (5 вересня), коли люди побачили що на Православній церкві Московського патріархату нема хреста. Адже хрести просто так не падають з храмів... ... Читати дальше »
Переглядів: 1890 | Дата: 09.Вересень.2009 | Рейтинг: 4.9/10 | Коментарі (1)

Переглядів: 1085 | Дата: 22.Серпень.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

   

 Також  читайте інтерв'ю з ініціатором і головним виконавцем "замаху на Ілліча" Миколою Коханівським.
... Читати дальше »
Переглядів: 1566 | Дата: 12.Липень.2009 | Рейтинг: 4.9/8 | Коментарі (4)

Сайт управляється системою uCoz