MENU
Головна » 2012 » Липень » 3 » Наруга над пам'ятником президента Карпатської України др. отця Августина Волошина.
15:19
Наруга над пам'ятником президента Карпатської України др. отця Августина Волошина.
   Вкотре прояв українофобії і наруги над духовними лідерами нації стався на крайньому заході нашої держави. В місті Ужгороді, обласному центрі Закарпатської області було спаплюжено пам'ятник Августину Волошину.

   Вандали помалювали частину постаменту, замалювали маркером слово «Президент», пописали документ, що Августин Волошин «тримає» в руках.

   Як 
 інформує "Закарпаття онлайн" вже не перший випадок пошкодження пам’ятників в обласному центрі. Однак, незважаючи на те, що з’явились надписи вже деякий час назад, відповідальні служби не реагують на цей факт з тією же швидкістю, як і у випадках пошкодження інших пам’ятників в Ужгороді. Відслідковується певна тенденція не реагувати на нищення української історично-культурної і духовної спадщини (силові відомства не займаються попередженням таких злочинів, а комунальники не не підтримують пам'ятки у хорошому стані).

   Не помічаючи надписів, біля пам’ятника фотографуються люди, котрі прогулюються набережною Незалежності.

   Як відомо, Августин Волошин був видатним державним, громадсько-політичним, культурним і релігійним діячем, постать його для Закарпатського реґіону і для України в цілому є знаковою. Прем’єр-міністр автономного уряду Карпатської України в 1938 році, він став першим і єдиним Президентом цієї держави у 1939 році. У 2002 році Августину Волошину посмертно присвоєно звання «Героя України».

   


   Радимо прочитати:Переглядів: 1952 | Додав: bereh | Теги: угорський фашизм, угорці, українофобія, закарпаття, російський шовінізм, Україна, комуністи, Москалі, румунський шовінізм, мадяри | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz