MENU
Головна » 2012 » Вересень » 8 » Мадярони наступають!!!
12:51
Мадярони наступають!!!
7 вересня - ганебний день в історії Західної України, сесія Берегівської міської ради прийняла угорську мову як регіональну в місті Берегово. 

Відтепер якщо не володієш угорською мовою, то не зможеш працювати на державній роботі.
Таким чином лем мадяри працюватимуть у мерії і всіх інших керівних посадах.
Відтак закарпатські українці у місті Берегові піддаються дискримінації у своїй же країні.

В пам'яті старших закарпатців ще збереглися спогади про ці часи, коли вони не могли ніде працювати на престижній роботі і здобути вищу освіту не знаючи мадярскої мови. Що це?! 
Черговий крок в наближенні до відродження Великої Угорщини, чи спроба повернути українців в меншовартісне "рабство" 39го-44го років?

З-поміж іншого, депутати проголосували за надання угорській мові статусу регіональної в місті Берегово, 48 відсотків населення якого становлять угорці (12,8 тисяч). За те, щоби підтримати текст запропонованого міським головою Берегова Іштваном Гайдошом рішення «Про реалізацію окремих норм закону України «Про засади державної мовної політики» на території міста Бергова», проголосували 19 з 34 депутатів міськради (ще 2-є були відсутні ).

Проект даного рішення, зокрема, передбачає забезпечення надписів на бланках, печатках, штампах, табличках Берегівської міськради, поряд з державною мовою, також і регіональною угорською мовою. При виготовленні вказівників, табличок і аудіо- і візуальнї реклами на території міста рекламодавці також мають враховувати відповідне рішення.

Критерій володіння державною мовою та регіональною угорською відтепер буде враховуватися під час підбору кадрів до органів державної влади та місцевого самоврядування. Фінансове управління міськрад зобов’язали передбачити кошти на виконання цього рішення.

Також рішення передбачає звернутися до всіх підприємців та установ міста щодо реалізації регіонального статусу угорської мови. Відповідні зміни має бути внесено до регламенту міскради, виконкому. Інформацію про прийняття зазначеного рішення має бути доведено до відома громадян через ЗМІ.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, міський голова Берегова Іштван Гайдош є головою Демократичної партії угорців України і, водночас, 74-м номером в партійному списку Партії регіонів на виборах до Верховної Ради України.
Джерело: http://zakarpattya.net.ua
Етнічна карта мадярів.


Переглядів: 8872 | Додав: WODA | Теги: угорський фашизм, закарпаття, мадяризація | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz