MENU
Головна » 2012 » Березень » 4 » Напередодні виборів президента Росії відбулась катастрофа! Москва зруйнована вщент!
21:17
Напередодні виборів президента Росії відбулась катастрофа! Москва зруйнована вщент!
Сильний смерч зруйнував Москву, та на жаль не ту!!! 

В цей час як росіяни і зокрема жителі Москви, вершать свою долю - вибирають президента Російської Федерації, на іншому краю планети в наслідок сильного урагану було зруйновано місто Москву.
Внаслідок одного з десятків потужних торнадо в Огайо на 70% знищено містечко Москва, в якому проживає близько 250 людей, передає http://expres.ua. Також вщент зруйновані невеликі міста Вест-Ліберті в штаті Кентуккі з населенням 3 тис. чоловік і Мерісвілль в Індіані з населенням 2 тис. чоловік.
Чи не стануть ці вибори президента Росії таким же шквальним і руйнівним явищем? Якщо росіяни в черговий раз "виберуть" "вибраного", тобто в черговий раз народним вибором знехтує КаГеБістський режим і знову призначить переможцем виборів В.В.П (Путіна)... Тоді й не варто чекати від Росії якихсь демократичних зрушень, а Москва як і в часи Київської Русі знаходитиметься в позацивілізаційному просторі Азіо-Європейської периферії. Таким чином зруйнування американської Москви смерчом, може стати пророцтвом смерті російської Москви, та й зрештою всієї Московії.


Переглядів: 1523 | Додав: bereh | Теги: розпад Росії, Московія, Москва, руїни Москви, Росія, катастрофа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz