MENU
Головна » 2012 » Лютий » 12 » Волинські депутати просять президента зупинити закон, який покликаний знищити моральні засади нашої нації.
20:57
Волинські депутати просять президента зупинити закон, який покликаний знищити моральні засади нашої нації.


Чергова сесія Волинської обласної ради 6 березня 2012 року може ухвалити заяву щодо ставлення до гомосексуалізму та недопущення легалізації одностатевих шлюбів в Україні.
Відповідний проект рішення підготував депутат Волинської обласної ради від ВО «Свобода» Віталій Собко.
У зверненні Волинської обласної ради щодо ставлення до гомосексуалізму та легалізації одностатевих шлюбів, яке пропонується прийняти на наступній сесії, йдеться наступне.
Останнім часом структури США та Євросоюзу посилили вплив на Україну з метою змусити її припинити так звану дискримінацію сексуальних меншин та запровадити реєстрацію одностатевих шлюбів. Дедалі сильніше українцям нав'язують переконання, що гомосексуальність - норма сучасного світу і що це явище потрібно не тільки не засуджувати, а всіляко боротися за права «дискримінованих» аж до повної легалізації їх стосунків.
У зв'язку з цим ми, депутати Волинської обласної ради, звертаємося до Президента Віктора Януковича, Кабінету Міністрів і Верховної Ради України із проханням та вимогою не допустити руйнування віковічних засад нашого народу, категорично не поступатися традиційними моральними та родинними цінностями, які є нормою життя переважної більшості українського суспільства й, зокрема, Волинського краю.
Наслідки хибного шляху, на який наполегливо штовхають нас, настільки серйозні, що недопустимо мовчки спостерігати, як під гаслами боротьби з дискримінацією та забезпечення прав сексуальних меншин збоченці прагнуть віддалити наше законодавство від суспільної моралі, поширити в нашій країні статеву розбещеність, яка неодмінно призведе до виродження нації. Ми проти того, щоб неприродний і ненормальний спосіб життя впроваджували, як природний і нормальний.
Цим зверненням ми підтримуємо Декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)», ухвалену 15 травня 2007 року, а також закликаємо підтримати законодавчі ініціативи, спрямовані на боротьбу з пропагандою гомосексуалізму та проти реєстрації одностатевих шлюбів.

Джерело: http://provolyn.com
Переглядів: 880 | Додав: viter | Теги: збоченці, Гомосеки, підераси, Волинь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz