MENU
Головна » Статті » статті bereha

Чому Мукачівська єпархія греко-католицької церкви у Закарпатській області пропагує угорський фашизм ?!
 ...Боже Великий Єдиний
Нам Україну храни...
...В єдності сила народу
Боже нам єдність подай..

      Тепер у Закарпатській області забули про ці праведні слова. І як не дивно, но забула в першу чергу церква. Якщо ніхто вже давно не дивується   Православній Церкві Московського Патріархату (УПЦ МП), яка є фактичним відгалуженням (ідеологічним) ФСБ (колишнього КДБ) і веде явно антиукраїнську пропаганду, далеку від християнських засад братської любові. Та, от від Української Греко-Католицької Церкви (в Закарпатській об. це просто ГКЦ, а не УГКЦ) ніхто не очікував такого диструктиву. А саме дій направлених на розкол нації і розпалювання міжетнічної ворожнечі.

       "Спробою розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі" назвав член Центрального проводу Української народної партії Степан Хмара презентацію та активне розповсюдження за сприяння Мукачівської єпархії (Української) греко-католицької церкви книги спогадів репресованого священика Стефана Бендаса "П’ять років за колючим дротом", у якій автор зневажливо висловлюється про український народ, змальовуючи його безкультурним, егоїстичним, стверджуючи, що біля 90% учасників національно-визвольних змагань були зрадниками. Угорський отець Бендас ділить українців на три сорти, зневажливо висловлюється проти Галицьких священників (виходячи з політичних вподобань). В той же час автор такі свої людські якості як захланність і жадібність возвеличує. Щоб краще зрозуміти про що йдеться у цій антинародній книзі раджу прочитати статтю  "за участю владики Мілана Шашика відбулась презентація книги Стефана Бендаса "Пять років за колючим дротом"" .
      Цю книжку вперше було видано 1991 року і перевидано 2000-го в Угорщині. Але тепер це видання відбулось в Україні напередодні святкувань 70-ої річниці Карпатської України в ужгородському державному видавництві «Карпати». А єпископ М. Шашик уваживши своєю присутністю дану подію ствердив свою неповагу до держави Україна і її народу. Тим більше що в ці дні, святкування 70-ої річниці Карпатської України, Мілан Шашик отримав з рук президента України Віктора Ющенка паспорт громадянина України.
       Єпископ (У)ГКЦ просто не мав морального права піти проти пастви у дні коли його паства вшановувала своїх співвітчизників які загинули від рук угорських фашистів. 

      Зважаючи на ці факти вимальовується наступна картина:
  • єпископ словак, уроджениць країни, яка колись володіла сучасною Закарпатською областю України намагається вести сепаратистські дії по відношенню до України і тим самим вносячи диструктив у наш народ, намагається вгамувати комплекс свого народу (комплекс заключається в тому, що словаки (як складова Чехо-Словаччини) не можуть змиритись зі втратою панування над закарпатськими українцями, адже Словаччина входила в склад Чехословаччини від якої в свою чергу і звільнилась Закарпатська Україна).
  • Мукачівська єпархія (У)ГКЦ намагається беатифікувати священника Стефана Бендаса, у якого явно угорсько-фашистські погляди (не важко здогадатись, яке відношення має угорський фашизм до України, адже Угорщина впродовж майже тисячі років, правда з переривами, тримала в полоні Закарпаття; і власне й фашистська Угорщина окупувала Закарпатську Україну).
  • багато священників проводять церковні відправи не на українській мові.
  • Мукачівська єпархія не підпорядковується блаженнішому кардиналу ЛЮБОМИРУ ГУЗАРУ.
  • факт того, що в поминальні дні полеглих героїв, вище духівництво єпархії своєю присутністю підтримує людей, які своєю ідеологією споріднені з кровопроливцями-загарбниками.
Думаю що висловлю думку багатьох прихожан Греко-католиків у Закарпатській області.
Якщо, все-таки, відбудеться беатифікація Бендаса, то Греко-католицька церква втратить багато прихожан. Бо християни вже мають приклад беатифікації царя Миколи Російською Православною Церквою. Зазначу, що зміна конфесії то не зміна віри, це просто зміна духівників...Використано матеріали таких ресурсів:

  
Категорія: статті bereha | Додав: bereh (14.Лютий.2010) | Автор: Берег
Переглядів: 4371 | Коментарі: 3 | Теги: Бендас, фашизм, Україна, Мукачівська єпархія, сепаратизм, закарпаття, УГКЦ, Мукачівська греко-католицька єпархі, угорський фашизм, Мілан Шашик | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 3
04.Вересень.2010 Спам
1. Вікторія (WODA)
Я пропоную звернути увагу на це фото.


Ікона ТЕОДОР РОМЖА більшого розміру

Зверніть увагу що у книзі яку тримає блаженний Теодор на одній сторінці написано по-угорськи, а на іншій написано мовою якою говорили українці 300 років тому. Чому по-українськи пишуть використовуючи архаїзми які нікому не відомі, а по-угорськи сучасною мовою?


04.Вересень.2010 Спам
2. Вікторія (WODA)
Теодор Ромжа не був угорцем, він був як і ми українцем, тобто русином!!!

08.Грудень.2011 Спам
3. Женя
Туй ше одна деталь... Виходить шо Ватикан як держава не визнає суверенітет нашої країни і позариться на нашу ціліснісь.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Сайт управляється системою uCoz